MG planuje poszerzyć gamę do 18 modeli w Europie – nowe SUV-y i miejskie auta

MG (SAIC) chce w 2026 mocno zaatakować Europę, wprowadzając nawet 18 modeli. W planach duży 7-osobowy SUV PHEV oraz kompaktowe auto miejskie konkurujące z BYD Dolphin Surf. Marka stawia też na sedany premium IM5 i IM6 walczące z Teslą.

MG (SAIC) chce w 2026 mocno zaatakować Europę, wprowadzając nawet 18 modeli. W planach duży 7-osobowy SUV PHEV oraz kompaktowe auto miejskie konkurujące z BYD Dolphin Surf. Marka stawia też na sedany premium IM5 i IM6 walczące z Teslą.

Źródło: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-chinska-marka-chce-podbic-europe-w-planach-18-modeli-samocho,nId,22615652

Tagi: chinskie