Toyota tworzy Fabrykę Zrównoważonego Obiegu – 20 tys. aut rocznie do recyklingu

W Wałbrzychu rusza nowa fabryka Toyoty zajmująca się demontażem i recyklingiem do 20 tys. samochodów rocznie. Projekt ma nadać procesowi złomowania więcej „godności” i zwiększyć odzyskiwanie części.

W Wałbrzychu rusza nowa fabryka Toyoty zajmująca się demontażem i recyklingiem do 20 tys. samochodów rocznie. Projekt ma nadać procesowi złomowania więcej „godności” i zwiększyć odzyskiwanie części.

Źródło: https://moto.pl/MotoPL/7,175394,32612873,koniec-ze-zlomowaniem-po-staremu-toyota-ma-plan-na-20-tys.html

Tagi: japonskie