W Wałbrzychu rusza nowa fabryka Toyoty zajmująca się demontażem i recyklingiem do 20 tys. samochodów rocznie. Projekt ma nadać procesowi złomowania więcej „godności” i zwiększyć odzyskiwanie części.
Toyota tworzy Fabrykę Zrównoważonego Obiegu – 20 tys. aut rocznie do recyklingu
W Wałbrzychu rusza nowa fabryka Toyoty zajmująca się demontażem i recyklingiem do 20 tys. samochodów rocznie. Projekt ma nadać procesowi złomowania więcej „godności” i zwiększyć odzyskiwanie części.
Tagi:
japonskie